НОВИНИ НАШОГО САДОЧКА

2023-2024 навчальний рік

День Соборності України відзначається 22 січня щорічно, починаючи з 1919 року. Цього дня на Софійській площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
Соборність України - це свято єдності усіх українців навколо найважливішого - єдності наших земель.

Вітаємо з Днем Соборності України та бажаємо єдиного духу народу, великої сили та могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх.

З метою ознайомлення батьків з дитячою творчістю, напередодні новорічних свят у Петрівському я/с «Веселка» було організовано виставку поробок дітей та їх батьків «Білосніжна зима». Така спільна робота дозволить зайняти малюків довгими зимовими вечорами, та зблизить батьків з дітками.

З Новим 2024 роком вітають малята нашого садочка !

Вихованці Петрівського я/с "Веселка" вітають всіх із Різдвом Христовим! Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям. Бажаємо всім миру, добра, кохання, сімейного затишку. Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх бід і негараздів!

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву. Багато з них не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Сьогодні ми виражаємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.

День української хустки в Петрівському я/с "Веселка"

День Святого Миколая в Петрівському я/с "Веселка"

З 4 по 11 жовтня 2023 року наш садочок приєднався до проведення Міжнародного уроку доброти.

Ще одна незабутня зустріч з малюками
Завжди радо зустрічає
Сьогодні обговорили з малятами тему здорового харчування
та закріпили тему малюнком своєї тарілки здорового харчування
До зустрічі , наші юні друзі !

З любовʼю

до кожного - простір дружній до дитини!