НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК

Давним-давно КЗДО «Петрівський д/с Веселка» був маленьким садочком, розрахованим на 20 діточок різного віку. Він був розташований у старенькій будівлі колишньої контори. Незручні, тісні кімнати, погане освітлення, неприємний запах – в таких умовах виховувалися малюки.

Йшов час, дітей ставало дедалі більше, з’явилася черга. Садочок вже не міг вмістити в себе всіх бажаючих, а діти потребували більше місця для повноцінного розвитку.

І ось, нарешті, в 2020 році розпочалося будівництво нового садочка на базі Філії Петрівської ЗОШ І-ІІ ступеня. Частину школи було переобладнано під дошкільний заклад з двома групами, здатними вмістити в себе до 40 вихованців, зроблено сучасний ремонт, закуплено новенькі меблі та обладнання.

14 лютого 2020 року дитячий садок відкрив двері для маленьких мешканців селища Петрівка.

Сьогодні дитячий садок «Веселка» - це сучасний надійний дошкільний заклад, якому можна довірити найдорожче – дитину! Тут працюють досвідчені педагоги, які допомагають своїм маленьким вихованцям посягнути складну науку - життя.

Наш дитячий садок – це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, навчання, оздоровлення, розваги… Жодна інша система не виконує стільки функцій одночасно.

Та найбільше ми пишаємося своїми працівниками. Адже кожен з них не просто виконує свої посадові обов’язки, вони живуть дітьми, люблять дітей, роблять все можливе, а іноді й неможливе, щоб малюкам в садочку було комфортно, смачно, красиво, чисто!

Ігрова кімната наразі функціонуючої групи

Ось тут проходять тихі години

Кожен новий день у дитячому садку розпочинається з роздягальні

Чистота – запорука здоров’я!

Майбутню групу раннього віку тимчасово ми обладнали в фізкультурний зал, щоб наші малюки були здоровими та дужими.

Наш медичний кабінет

Логот